Product no.: NO-8999027000
EAN: 4044538023595
In stock: 50
Are you a retailer or business customer (commercial/freelancer)? Secure special B2B prices now.
Colour:
white
Dimension:
L∕ W∕ H: 11∕ 4,5∕ 2 cm
Material:
plastic
Weight:
0,06 kg
Product type:
power supply unit
Application area:
only suitable for indoor use
Operating voltage:
220 - 240 V
Dimmable:
no
Constant current:
700 mA
Power frequency:
50/60 Hz
Power consumption:
1 - 8 W